citliva-plet.jpgCitlivá pleť

monoderma-et10-in-box.png

Silný vitamín pre citlivú pleť 

Monodermá ET10

Použitie tohto vitamínu má hojivé účinky na rôzne druhy dermatitíd aj radiodermatitis. Ak máte pokožku so sklonom k svrbeniu, je tento výrobok určený priamo pre vás, pretože dokáže svrbenie výrazne zredukovať. Zároveň je tento výrobok vhodný pre akýkoľvek typ pokožky vrátane veľmi citlivej. 

Kúpiť Detail výrobku

Dbajte, aby opaľovací krém obsahoval UVA i UVB zložku a jeho SPF bola najmenej 15. Pred opaľovacím krémom si na tvár naneste vitamín C aby sa zabezpečila nielen 100% ochrana, ale aj antioxidácia. Vyhýbajte sa aromatizovaným ochranným prípravkom.

Príčiny vzniku

Najčastejšie prejavy

Pocity citlivej pleti bývajú spojené s pichaním, pálením a neustálym pnutím. Často nás citlivé miesta aj svrbia, takže si ich rozškrabeme a tie potom ešte sčervenajú. Citlivá pleť má veľa spoločného aj so suchou pleťou. Bežné je jej olupovanie, výskyt opuchov či drobných pľuzgierikov. Aj takto rozdráždenú pokožku dokáže ukľudniť zdravotnícky prostriedok Monoderma ET10, ktorý je na čisto prírodnej báze a pleti poskytuje vytúženú úľavu od pnutia aj svrbenia.

citliva2.jpgcitliva1.jpgcitliva3.jpgcitliva4.jpg

srdce.pngNáš tip

Nepoužívajte klasické anti-aging krémy, pretože obsahujú zložky ako ovocné kyseliny a vitamín A, teda retinol, ktoré môžu byť dráždivé. Nepodstupujte ani dermatologické zákroky ako sú chemický peeling alebo laserové ošetrenie pleti.